Apie kompaniją
       UAB „Edmuna“ patikima ir šiuolaikiška statybų bendrovė kokybiškai atliekanti pastatų renovacijos ir blokinių pastatų siūlių remonto darbus pramoninio alpinizmo metodu, įgyvendinanti gyvenamųjų namų, administracinių, komercinių ir kitų objektų statybos projektus. Profesionali darbuotojų komanda, didelė techninė bazė, nuolat atnaujinama įranga, diegiamos pažangios technologijos suteikia įmonei galimybę sėkmingai įgyvendinti ir sudėtingiausius projektus.

     Įmonėje dirba tik sąžiningi, atsidavę, ne vienerių metų darbo patirtį turintys specialistai. Ilgalaikė patirtis, platus statybos ir renovacijos paslaugų spektras, lankstumas, patikimumas laikantis darbo terminų ir, svarbiausia, kokybė padėjo UAB „Edmuna“ užsitarnauti gerą vardą savo veiklos srityje.

       UAB „Edmuna“ nuolatinis tobulėjimas užtikrina aukštą darbuotojų kompetencijos lygį ir atliekamų darbų kokybę. Esame vieninga komanda, gerbianti savo klientus, todėl dėmesys užsakovui, jo poreikiams ir norams yra esminis bendrovės darbo principas.