Veiklos kryptys
      UAB „Edmuna“ suburta atestuotų statybos specialistų komanda operatyviai ir lanksčiai reaguodama į užsakovų poreikius bei rinkos pokyčius sėkmingai dirba aukštuminių darbų, daugiabučių namų renovacijos, gyvenamosios paskirties, administracinių, komercinių ir kitų objektų statybos srityse.

        Aukštuminiams darbams atlikti naudojame pramoninio alpinizmo metodą. Greitas alpinistinės technikos montavimas ir išmontavimas nereikalauja didelių laiko ir pinigų sąnaudų. Dėl to aukštuminiai darbai yra manevringi ir lankstūs, o tai leidžia sutaupyti mūsų užsakovams. Be visa ko, iš išorės pastatas neatrodo apkrautas. Specialistai, dirbantys objekto išorėje, nekrenta į akis. Tai ypač aktualu klientams, kurie pageidauja, kad atliekant darbus remontuojamas objektas išsaugotų savo pirminį vaizdą. Dirbant su aukštais pastatais negadinama jų struktūra: negręžiamos skylės, nenaudojami tvirtinimo elementai – pakanka viršuje pakabinti virves.

       Sukaupę nemažą patirtį daugiabučių ir gyvenamųjų namų renovacijos, administracinių ir komercinių pastatų statybos darbų patirtį, esame perpratę šios sferos niuansus, todėl užtikriname tik aukščiausią darbų kokybę. UAB „Edmuna“ darbuotojai patyrę ir kvalifikuoti specialistai, kurių darbo stažas nuo kelerių iki dvidešimties metų. Svarbiausiais įmonės prioritetais laikome sąžiningą bendradarbiavimą bei kokybišką ir kruopštų visų darbų įgyvendinimą.